| BrokenBarbie a întrebat:

Pe ce site-uri pot vinde haine? in afara de trendzone si okazii. Sa fie destul de populate

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poți să îți faci un blog, pe care să pui poze cu hainele tale și descrierile aferente. Adaugi niște tag-uri, și după ceva timp va fi foarte populat. La secțiunea "despre mine" scrii și id-ul pentru cei care vor să cumpere ceva, și gata! Fă-ți cont pe www.blogger.com
Baftă!

| redtulip a răspuns:

Pe miniprix nu poti vinde haine ci doar sa cumperi (. Incearca e pe aaz.ro.

| Strungariu_Petru_Marius_1983 a răspuns (pentru redtulip):

Poti vinde pe www.vand-haine.ro este site special pentru asta

| Blexy22 a răspuns:

Poti trimite gratuit orce anunt doresti!

www.tocmai.ro

| amelutza88 a răspuns:

Poti intra pe : (cel mai nou aparut )- toptrend.ro, mercador.ro, ocaua.ro, vinde-ebay.ro, momentan eu doar pe astea le stiu.