| Iulika96 a întrebat:

Care poate sa-mi spuna care este diferenta intre placa de par REMINGTON S9000 si REMINGTON S1051? Am citit undeva ca sunt una si aceeasi ceea ce nu-mi vine sa cred, sau imi puteti spune daca S1051 are functia cu aburi? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DMuffin a răspuns:

Buna. Am testat mai multe placi de par...si iti pot spune ca Remington s1051 e mai buna. Nu stiu la ce te referi prin functie cu aburi deoarece p[lacile de par nu folosesc abur pentru intreptare/ondulare. Dar inainte sa o cumperi trebuie sa te asiguri ca corespunde nevoilor tale si e potrivita tipului tau de par. Succes si nu te grabihappy