| Dede_6455 a întrebat:

Ce fel de exercitii ar trebui sa fac pentru a avea un abdomen plat?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Abdomene, urcatul rapid al treptelor de scară, alergat, înot.
Pa, pa.

| Suzy a răspuns:

Abdomenetongue

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Mananca mai putin!

| Viper_1588 a răspuns:

Abodmene 4 serii a cate 15 repetari in fiecare zi. Funda?

| Emantel a răspuns:

Abdomene circ 50 in fiecare seara si intr-o luna o sa ai un abdomen de invidiat.
Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face abdomene;) sau http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek;) is foarte bune :) intr-o luna daca te tii de ele ai rezultate sigure`;)
bafta`:>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saritura peste mese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ss_yNisUL48
http://www.youtube.com/watch?v=mluijhFQbm4&feature=related. Eu am fost multumita de rezultatele obtinute.

| Dinozaurmicsiroz a răspuns:

Dieta, inot, in fiecare dimineata sa alergi sa respecti mesele, abdomene si mai multe exzerciti ai putea sa te duci la sala, seper ca te-am ajutat:*
fundita?hee hee

| Dinozaurmicsiroz a răspuns:

Dieta, inot, in fiecare dimineata sa alergi, respecta mesele, nu mai manca noapteaa!, abdomene, si mai multe exercitii ai putea sa te duci la sala
sper ca te-am ajutat;*
fundita?hee hee

| manzu a răspuns:

Halbere frate