| Tedy005 a întrebat:

cine stie cum se cheama acele corsete sau ca si corsetele care iti tin sanii foarte strans aproape sa nu se vada. Daca stiti dati-mi va rog un link. Mersii!

Răspuns Câştigător
| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, acum ceva ani am avut un proiect teatral si toate personajele erau barbati; fetele au folosit atunci fasa elastica lata pentru a-si presa sanii. Sper sa te ajute.

| Tedy005 explică (pentru magazinulDepeBlog):

Iti multumesc mult pentru aia imi trebuia si mie!

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun despre acele corsete, dar si daca porti burstiere de sport foarte stranse obti acelasi efect. Dar totusi, de ce ai vrea sa nu se vada?