| Allysa0130 a întrebat:

Cine imi poate spune de unde pot cumpara oje de firma gen : Essie, China Glaze, Olry sau OPI?
Dar sa fie preturi cat de cat rezonabile... sun 40 de lei! big grin
Cel mai bun raspuns FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| SheCanFlyy a răspuns:

Aici preturile sunt acceptabile, mult mai ieftine decat ce gasesti prin magazine sau pe site-uri de afara : http://www.facebook.com/Beauty.In.The.Bottle

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AleWhatever a răspuns:

Ebay uk; D

| dya273 a răspuns:

Buna! Ojele de la FM le-ai incercat? Contin calciu si vitamine si hranesc unghiile.Nu se cojesc si e sufiecient sa aplici un strat.In plus nunatele sunt exact ca cele din catalog.Au un pret bun-20lei si o calitate f buna.Eu zic ca se merita.TE astept pe :lupikcrazy@yahoo.com daca te intereseaza cum le poti achizitiona.O sa iti spun si despre posibilitatea de a lua si mai ieftine la pret de fabrica, adica cu 40%mai ieftine.Te pup