| vladciubuc10 a întrebat:

Salut Tpu.Cum as putea sa imi fac parul sa stea asa?
http://www.mens-hairstyle.com/......n-2013.jpg

3 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Conteaza si textura parului ca sa iti stea asa, plus ca poti folosi ceara (nu fixativ si nici gel)

| Katoky a răspuns:

Buna!
Pentru a fis sigur du-te cu o poza la coafor si iti va explica cum trebuie aranjat (din cate obsev trebuie dat cu gel sa stea in susu si rasp pe parti, dar mai bine iti explica cineva care se pricepe)
Te pup!

| MsJoker a răspuns:

Sunt fata, habar n-am thinking, dar cred ca trebuie sa te tunzi mai scurt in parti iar in mijloc dai cu ce va sa iti stea ridicat si infoiat.