| Rock19812 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o freza de rocker? Am parul scurt si as vrea sa-mi fac tepi! Help meee plissss! FUNDA

5 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

...Ok, hai că las deoparte faptul că eşti absolut penibil şi o să încerc să-ţi ajut bucile.
Lasă-ţi plete.
Cu părul scurt altă freză de "roacher" n-ai de un' să-ţi faci.
Ai mai putea să-ţi faci o creastă 'şto de punker, da' şi pentru aia îţi trebuie păr mai lung, ca să nu fie confundată cu creasta aia tip "vârf de lamă de topor" pe care o poartă mândri cocalarii.

Răspuns utilizator avertizat
| BastarDeCraciun a răspuns:

Incearca sa te dai c mult gel si sa-ti faci parul in forma de tepi....cu oglinda in fata

| Rock19812 explică:

As vrea un model in care pot sa-mi fac freza

| dulcikaAlexa a răspuns:

Pai...vorba lui BastarDeCraciun da-te cu mult mult gel si formeaza-ti niste tepi