| EmmLove a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat care ma uraste?

8 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

De la ura pana la dragoste nu este decat un pas! cica dispretuim ceea ce nu putem avea, ceea ce nu putem fi...depinde de persoana daca este tipul de barbat care are o idee fixa bagata in cap cam greu, si nu se merita. funda?

| hgfdsa a răspuns:

Un singur sfat: uita-l! Cucereste pe altul care nu te urastelaughing

| pryncesSs a răspuns:

De ce te uraste?!

| eDDy a răspuns:

Salut, cateodata ura e de fapt dragoste. Incearca sa te imbraci si tu mai provocator (sexy) si date bine pe langa el. Sau nu il bagi in seama si daca vine la tine cu ranjet laughing) Bv. Mai asteapta sfaturi.

| gabryella21 a răspuns:

Pai...mai intai incearca sa iti schimbi atitudinea ca sa nu te mai urasca. Apoi te imprietenesti cu el si devii draguta, dupa care...

| AndreiZz a răspuns:

In primul rand asi dori sa aflu ce iai facut big grin.Poi incearca sa vb cu el mai mult decat de obicei, discutati despre un lucru comun care il aveti stiu eu muzica,filme, carti, masiniblushing... Daca ajungeti sa vb des propune-i sa mergeti la un film la cinemahappy. Acolo te descurci ubig grin vz ca filmul sa nu fie nici plictisitor nici prea captivant.Bafta >big grin

| Nesquik_8060 a răspuns:

Uraste-l si tu pe el! Daca acorzi indiferenta unui baiat... si din cand in cand si putina rautate crede-ma ca il va interesa mult mai mult persoana ta laughing. Gen psihologie inversa

| andrei_4094 a răspuns:

Eu nu te urasc!