| Stratovarius a întrebat:

Dati-mi niste informatii legate de lentilele de contact(la baieti) cum trebuie folosite cam cat costa si daca sunt incomode..Mersi funda!

Răspuns Câştigător
| felicss a răspuns:

Paii,lentilele de contact sunt foarte comode si usor de folosit.pur si simplu le pui pe partea alba a ochiului pentru ca ea se fixeaza si se centreaza singura. dar bineinteles ea trebuie curatata si dezinfectata cu solutii special facute pentru lentile. pretul variaza,depinde de care vrei, sunt lentile de unica folosinta pe care le iei la set, sunt lentile valabile cateva zile, sau saptamani, chiar luni.preturile incep de la 69 de lei