| Ochelari_Pandicornii_2000 a întrebat:

Deci vreau sa imi fac suvite tipatoare. Parul meu este saten deschis- as zice miere la varfuri (unde vreau sa imi fac suvitele).
Deci dintre urmatoarele culori- rosu, roz, albastru, verde portocaliu NEON- care ar merge cel mai bine si se gaseste in farmacie? Si la ce pret.
E posibil sa-mi trebuiasca decolorant. Din nou- cat costa?
Online nu-mi pot comanda pentru. ca nu am buletin! Urgent!

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

In farmacii gasesti albastru de metilen, violet de gentiana si rosu castelani iar o sticluta costa 3-4 lei. Decolorantul este si el in jur de 10-15 lei, unul care sa fie bun. Nu-ti recomand decolorarea parului pentru ca o sa se arda. Culorile mentionate mai sus se prind pe parul saten deschis.