| elena_2091 a întrebat:

eu sunt genul tricou si jeansi trening si adidasi masini si curse de masini iar eu la scoala am o prietena suntem cele mai bune prietene dar ea de ceva timp s-a schimbat radical daca ne plimbam trebuie sa ne tinem de brat sa vb despre telenovela ei preferata ea vrea sa ma schimbe sa port ceva mai de fete dar mie nu imi plac rochiile, fustele, machiajut etc ce credeti sa ma schimb sau nu de acest gen al meu?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Fiecare are felul lui de a fi.Nu trebuie sa schimbi nimic la tine, dar incearca sa-i explici prietenelei tale ca asa esti tu si n-are ce sa faca. happy

6 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Adica prietena ta s-a cam pitiponcit si vrea sa faci la fel.
Te rog eu, nuuuu [-o

| Gizăz a răspuns:

Un tip serios te-ar prefera pe tine, nu pe ea. Îți răspunde asta la întrebare? Ești foarte bine cum ești; nu te schimba. Spune-i frumos că ai personalitatea ta și roag-o să înceteze să-ți bage pe gât ce-i place ei. Dacă înțelege bine, dacă nu la revedere. Prietenii nu-și impun chestii unuia altuia.
Eu nu înțeleg cum poți întreba aici dacă să te schimbi sau nu! Trebuia să fii știut deja răspunsul dat de mine. Nu ai pic de personalitate?

| Roxy9809 a răspuns:

Ai putea incepe sa iti alegi niste tricouri mai de fete...cu roz galben, cu fluturasi sau ceva de genu.Nimeni nu se schimba peste noapte...asa am fost si eu.

| Smoosh a răspuns:

Fa ce vrei imbraca-te cum vrei, tine minte ca nu traiesti ca sa ii faci fericiti pe altii.;) Stii poti arata sexy chiar daca esti un pic mai baietzoasa.
http://i54.tinypic.com/zvvjw7.jpg

| Veverixxu a răspuns:

Nu! ea nu ar trebui sa aiba o influenta asupra stilului tau! si eu sunt la fel dar prietenii mei m`au accepat asa cu imi place sa fiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e stilul tau. ori te accepta ori nu! p bune, nu poate sa te dichiseasca ea cum vrea! ai putina demnitate