| Syrten a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un produs care sa ma ajute la indesirea parului? Sau macar la intarirea firului si ceva sa ma ajute la barba? Creste cu goluri aiurea.
Mulțunesc!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se numeste LAMA DE RAS si se foloseste zilnic.
Dupa folosire zilnica indelungata vei avea barba "ca adultii".

| Bizon95 a răspuns:

Nu stiu nici o solutie viabila sa, scapi de chelie, sau de golurile din barba, sa indesesti parul din barba sau din cap

in afara de implant de par... daca iti permiti!

restul sunt toate frectie la picior de lemn care in cel mai rau caz intarzie caderea parului! daaar, se fac bani din ele pentru ca oamenii vor sa viseze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barba iti creste in functie de varsta si de dezvoltare hormonala, e mit urban chestia cu te razi/tunzi creste parul/barba.

cu cat inaintezi in varsta si in functie de productia de testosteron barba ti se va dezvolta peste tot si se va inchide la culoare daca esti brunet, repet in functie de nivelul de testosteron si alti hormoni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minoxidil 5%

| Clytia a răspuns:

Poți folosi ulei de ricin.