| Josh a întrebat:

Imi puteti spune si mie daca placa asta de intins parul este buna?
http://www.emag.ro/......-pHP830900
Si inca ceva... cum imi pot intinde parul foarte bine? adica sa arate cu adevarat intins? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Cred ca e buna avand in vedere ca e firma cunoscuta si are placi ceramice,pentru a obtine un par cat mai intins, in primul rand parul trebuie sa fie uscat, foloseste un spray pentru protectie si fixativ.

1 răspuns:
| Josh explică:

@Lora Spray-ul pentru protectie are vreun rol in intinderea mai buna sau doar protejeaza impotriva deteriorari parului?