| Idkidk a întrebat:

Îmi puteţi zice multe modele împletituri?

12 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Caută pe youtube: rope braid / 4 strand braid /fishtail braid sau braided hairstyle şi vei găsi multe tutoriale.

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Le ştiu... Dar aia cu 4 strand braid, mai trebuie' să lucrez, oricum, mersi! love struck

| J0B0MAT a răspuns (pentru Idkidk):

E uşoară. O să înveţi. Sunt multe tutoriale dacă vei căuta braided hairstyle sau pur şi simplu braids. Te uiţi la mai multe şi vezi ce îţi place, dar mai bine încearcă să înveţi câte o împletitură bine, apoi te apuci de alta.

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Da.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Idkidk):

Baftăwinking

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Mersi, azi mi-am făcut 2 plete coadă de peşte, de sus. happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru Idkidk):

Super.Ai părul lung?

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Yes.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

În copilărie foloseam pipirig să împletim, chiar nu îmi aduc aminte în câte, dar cred că şi în 8, sau era 6? Hmmm... am cam uitat! tongue