| adyy95 a întrebat:

Luni incep liceul si ma gandeam cu ce sa am imbrac eu m-am gandit la niste adidasi cu blugi si un tricou optional o bluza de trening daca e mai frig voic e ziceti?

Răspuns Câştigător
| LifeInPink a răspuns:

E ok, in loc de bluza de treining, ai putea lua un hanorac mai subtire si e foarte bine

13 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Imbraca-te cum doresti si cum te simti bine happy. E doar inceputul nu cred ca e necesar sa te imbraci elegant. Tinuta care ai ales-o tu cred ca e foarte buna. happy Succes!

| BroascaCuElice a răspuns:

Tenesi blugi tricou sau hanorac :] nu bluza de trening

| LifeInPink a răspuns:

Hai mai danyelo 112, acum ai vrea sa se imbrace cu pantofi si la costum? poate lui adyy95 nu-i place sa se imbarce elegant, multi sunt asa, poate prefera sa fie mai lejer. Si nu se duce la nunta draga, ci la scoala, deci eu zic ca este ok. Oricum adyy, tu stii cum te simti mai bine asa ca imbraca-te cu vreiwinking

| LifeInPink a răspuns:

Da. oare cand va fi aia laughing)? mai bine zis, niciodata nu te vei imbraca elegant laughingwinking

| LifeInPink a răspuns:

Ai tot timpul laughing desi cred ca e in zadar, daca nu a iesit pana acum.dar cine stie.

| danyelo112 a răspuns:

Sa fim seriosi.bluza de trening in prima zi...eu is a 11-a acum si asa ceva nu am vazut.imbraca-te si tu macar cu o camasa la blugi si un pantof negru acolo.ii perfect.bafta.

| adyy95 explică:

E un profil electroteehnic la un liceu nu prea de fite este normal

| adyy95 explică:

Nu sunt adeptul stilului elegant imi place sa fiu asa mai sport ceva intre sport si elegant elegant ma voi duce cand voi termina liceul cu media 10laughing

| adyy95 explică:

Cam asa s-ar spune dar cine stie poate inca nu mi-am descoperit geniul din mine laughing

| adyy95 explică:

Viata nu e doar sa inveti viata trebuie traita la maxim nu sa inveti pana ajungi cu bicicletele la ochilaughing daca invat prwe amult am sa chelesc pe la 30 de ani laughing

| gad a răspuns:

Depinde ce liceu e...
daca e 1 liceu bun si cu pretentii inbracate si tu elegant daca nu e chiar extravagant liceu du-te asa

| sociopath a răspuns:

Un hanorac ar fi mai potrivit decat o bluza de trening

| DulceCaOAcadica a răspuns:

Pai eu zic ca e destul de bine:d