| ellasigata a întrebat:

ma intrebam daca ar fi o problema daca combin doua vopsele de marci diferite voi ati incercat?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu este recomandat amestecul unor vopsele pentru par provenind de la doi sau mai multi producatori --- fiecare producator are o formula proprie pentru fabricarea unor asemenea substante colorante! Amestecul acestora poate conduce la rezultate nedorite fie asupra sanatatii firului de par, fie asupra nuantei de culoare obtinute.

| persseuss a răspuns:

Nu cred ca e nicio problema

| munteanmaria a răspuns:

Nu este bine sa combini 2 vopsele