| Live4Fun a întrebat:

Maine incep clasa a 8-a si as vrea sa-mi fac o freza care sa "atraga" privirile, sa zic asa. Am parul` drept, moale, subtire si breton lung cam pana acolo unde incepe "craterul" acela de la ochi, nu prea stiu cum sa ma exprim. Am tot incercat sa fac ceva freza stand in fata oglinzii dar nu prea imi vin idei.

4 răspunsuri:
| Faruece a răspuns:

Tunde-te pe parti si lasa-l mai mult in fata

| Darker a răspuns:

Deci. Iti poti face o creasta cu coada sau fara, ia bretonul poti sa il ridici simpu putin cu pieptanul big grin ori iti poti face tepi.Baftabig grin

| Live4Fun explică:

Mai multe idei, deja is in a 2-a sapt. laughing