| AnaMary95 a întrebat:

pentru cei care joaca Stardoll: am o prietena care isi doreste enorm Hot Buys Eyelashes.....cine le are si i le vine pentru 14 stardollars FUNDA big grin BTW: Numele ei pe stardoll este BiaWhiteCat

Răspuns Câştigător
| ralucutzas a răspuns:

Buna daca este superstar i le pot vinde eu daca nu este superstar nu le poate cumpara

| AnaMary95 explică (pentru ralucutzas):

Acum este! Spune-mi mie cand i le poti vinde deoarece ea este vecina mea si se poate face SS oricand

| ralucutzas a răspuns (pentru AnaMary95):

Scuze ca nu ti-am raspuns mai devreme nu am mai intrat deoarece am fost pedepsita. Utilizatorul meu pe stardoll este accu-chek ma poti aduga.O sa vorbim pe chat.O pot ajuta eu oricand sa se fac superstar daca nu se descurca... am mai facut 6 fete superstar si 1 royality dar nu eu am platit au platit ele. Orice te pot ajuta cu orice joc stardoll de 4 ani deci...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o crede pe asta mie mi-o furat contul` da l-am recuperat ieri! nu exista chestii dintrastea decat minciuni!