| alexionut45 a întrebat:

pentru stilul de rapper cu aceea sapca cum este mai bine sa fiu tuns gen 1 sau sa las parul mai mare?

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Nu cred ca este un tip anume..eu zic sa te tunzi asa cum iti sta bine si cum iti place. daca iti bine cu tunsoarea cred ca si sapca se va aseza bine.

4 răspunsuri:
| FulgerMQ a răspuns:

| bloodandpride a răspuns:

Parerea mea este ca arata mai serios tuns scurt gen 1 sau 2. Te poti uita la toti raperii, ca asa sunt tunsi cu totii.

| Cipa34 a răspuns:

Cu 1.

| emiliano98 a răspuns:

Eu am parul mai mare, dar totul depinde de tine cum iti place.