| costy9603 a întrebat:

peste cateva zile am banchetul si as dori cateva sugestii pentru a-mi aranja parul.Eu am parul nu foarte lung nici foarte scurt si foarte moale ceea ce mi se pare o dificultate sa il aranjez.Cateva sugestii de frizuri ce mi s-ar potrivi(creasta, tepi etc)funda

3 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Drept si tapat
ondulat
drept sus si ondulat jos
coc.
impletitura intr-o parte [asta daca arata bine]
cam astea imi vin` pe momenthee hee.
eu iti sugerez sa te duci la coafor. si te va ajuta ind. de cat de moale ai parul...

succes sper ca te-am ajutat cat de cat

| Miica a răspuns:

Eu zic să î-ţi faci nişte ţepi sau să ţil întinzi cu palca. happy

| alinutza21 a răspuns:

Buna http://www.styleandthecity.ro/coafuri aici gasesti foarte multe coafuri poate una iti va fi pe plac sper sa te ajute... distractie placuta:)