| StefanMicutzu a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei fete importante din viata mea, si stiu ca ii place sa se macheze. Poate cineva sa-mi dea cateva sfaturi despre ce as putea lua? Eu am gasit un pachet asa :
Trusa Profesionala de Machiaj Fraulein38 cu 180 Farduri Stardust in Glam

Trusa Profesionala Fraulein 38 cu 66 nuante de rujuri Kisses In The Wonderland

Trusa de 15 Corectoare Fraulein38 3D Radiance

Tus Crema cu Pensula Inclusa Music Flower

Tot pachetul la 180Lei. Credeti ca i-ar placea?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca este o investitie prea costisitoare, pe lîngă faptul că ei îi va plăcea, dar ce intentii are fata cu tine? Adică, o stii de mult, te place? ca asa numai sa arunci niste bani aiurea e păcat de bani, daca ea nu i ti răspunde la sentimente, tu stii m ai bine ce vrei de la fată. Ce virstă are fata? Dar tu? Multumesc.

| StefanMicutzu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vorbim de mult timp, este o persoana importanta din viata mea, si cred ca am spus totul cu astawinking.

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu zic ca este ok. Daca nu va face o gaura prea mare in bugetul tau, este in regula.
Nu cred ca vei gasi altundeva un pachet care sa contina mai multe lucruri la un pret asa de bun.
Cat despre calitatea produselor, nu stiu sa iti zic daca sunt bune sau nu, nu le-am folosit niciodata, dar comparativ cu ce contine pretul este destul de bun.

| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Visul oricarei fete/femei. laughing) (y)
Deci...DA! happy

| Mario76 a răspuns:

Incearca si la Sephora. Sigur vei gasi ceva care sa-i placa foarte mult...

| mihai03081998 a răspuns:

Pe langa ce i-ai cumparat, completeaza si cu un buchet de flori mai bogat asa. Acum depinde ce fel de fata este. Si ce gusturi / fite are.
Bafta la cucerit!

| MaleficaFaraNume a răspuns:

La asta viseaza orice fata asa ca da, i-ar placea