| sweatnees a întrebat:

spuneti-mi ceva sugestii sfaturi ce metode naturale m-ar ajuta sa-mi albesc dintii

Răspuns Câştigător
| Tweety_5554 a răspuns:

Eu iti recomand o pasta de dinti de albire numita BLEND A MED 3D white pearl.Este foarte buna si e la un pret accesibil.Bicarbonatul de sodiu iti poate disctruge smaltul provocandu.i o eroziune acida, dar daca il folosesti rar este OK.

4 răspunsuri:
| anamariagabi a răspuns:

Nu cred ca exista ceva natural. Am auzit ca poate te-ar ajuta praful de copt sau sare. E vorba de smalt si alte chestii. Poti folosi o pasta de dinti pentru albire.

| Zapkitu a răspuns:

Sunt niste "paste de diti" speciale pentru albit dintii, dar au un gust oribil. BAFTA!

| DixieIsCrazy a răspuns:

Eu stiam de bicarbonatul de sodiu thinking

| MaxLeon a răspuns:

Bicarbonatul ce-a mai eficenta metoda happy