| Valentin_Lamasanu_1998 a întrebat:

Stie cineva un site sau ceva de unde pot cumpara niste ghete cu toc pentru fete, toamna/iarna, mărimea 33 respectiv 20-21 cm? Nu prea gasesc nici unde si vreau sa ii cumpăr prietenei mele.As vrea de undeva de aproape, cu livrare in maxim 5 zile.Singurele siteuri pe care gasesc sunt cele chinezesti...Pretul nu conteaza.Multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu te risca sa cumperi fara ca ea sa îi probeze, deoarece riști ca ei sa nu îi placa modelul culoarea, sau sa nu îi fie buni, si atunci nu o sa îi poarte, iar de returnat este dificil, cel mai bine daca vrei sa i cumperi pantofi sau ghete mergi cu ea, sa îi probeze, gasesti la leonardo, la office shoes dar au preturi mari.

| sierra1 a răspuns:

"hete cu toc pentru fete...Nu prea gasesc nici unde"

cică au peste unșpemii :

https://www.emag.ro/search/ghete-dama/ghete/c?ref=search_category_1

| Iote a răspuns:

Nu cumpar online. Dar am auzit pe unii folosind "epantofi".

| Dandinelle a răspuns:

20-21 ar fi marimea 35. Gasesti online si filtreaza pe pagina dupa marime.