| BpBycaBestEVer a întrebat:

Stiti niste tunsori moderne dar care sa nu fie gen creasta.or deastea.EU am parul putin mai lung si nu mi-ar sta bine cu tunsori dealea.AS vrea o tunsoare in care sa am parul. putin mai lung dar totusi frumos...Nu stiu daca stiti dar in gen la coreeni.Imi puteti da niste poze/pareri?

Răspuns Câştigător
| AlphaPower a răspuns:

Eu ti-as propune frizura "pleata", adica:
Parul din spate si lateral mai scurt si in fata parulsa fie mai lung si lasat intr-o parte (stanga ori dreapta, depinde de tine).

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Intreaba frizeru, dupa parerea mea cred ca ti ar sta bine si cu un pic de breton, bafta.

| Loker a răspuns:

Mai bine te-ai tunde "capac", cu parul mic in parti si spate, si mai mare in fata.