| notGIGI a întrebat:

Salut TPU
Sunt baiat, si as vrea sa imi schimb frizura, insa nu stiu cum sa ma frizez
De mult timp, parul din lateral si de la spate il las scurt (pierdut), iar cel din fata il las mai mare (il tin săltat in sus, gen creasta, dar nu e creastă)
Si acum as vrea sa ma frizez diferit, dar nu stiu cum, ca eu am capul mare(nu exagerat), doar ca nu-l am ca alții (subțire, țuguiat in sus... Etc)
Inca ceva:sunt inalt si slab(nu slab tare, doar ca ce am pe mine sunt doar mușchi, fara grasime) laughing deci, ajutați-mă va rog, pentru ca eu nu am nici o idee, si nici nu vreau să-mi intreb prietenii

Răspuns Câştigător
| IisusHristos a răspuns:

Recomand frizura de soldat american. Par scurt si perciuni oarecum evreiesti dar mai subtiri.