| Exezic007 a întrebat:

Sunt baiat si nu prea imi sta parul. Nu stiu ce sa-i fac sa stea, dimineata il aranjez si intr-o jumatate de ora deja nu mai sta. Cam asa as vrea sa-mi stea: http://imgur.com/UA99zmA
(am parul destul de mare)
Cum il pot face sa stea? (fara spuma, fixativ, gel, etc, vreau sa stea natural mie imi sta cam pe fata...)

1 răspuns:
| CineCeDeCeCum a răspuns:

Incearca cu apa dimineata, in loc de gel, iar dupa ce te speli pe par sa il usuci si sa il aranjezi in felul in care vrei sa iti stea cat timp e inca ud, pentru a sta in acea pozitie.