| Alexandru_Fojica_1996 a întrebat:

Tocmai trebuie sa ma duc la nunta unui prieten apropriat si nu prea stiu cum sa ma imbrac ....in fine intrebarea mea este: pantofi de piele intoarsa de culoare gri cu merg in sus? (pantaloni /camase/curea.si de ce culori?)FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Nu-ti stiu pantofii,probabil ca merg cu jeans, camasa mai pretentioasa, indicat nu alba si-un sacou -poate fi din jeans, raiat, catifea. Avand in vedere ca stilul este mai degraba casual nu pune cravata.

1 răspuns:
| DJAL3X a răspuns:

Pantaloni negri/blue/gri ...camasa deschisa la culoare si curea neagra sau gri FUNDA?