| Bluu08 a întrebat:

un magazin de haine rap/dubstep in Targoviste stiti? Sau din Bucuresti dar sa nu fie departe de gara de nord.

5 răspunsuri:
| Kosmin19 a răspuns:

Combini rap-ul cu dubstep-ul esti praf fratehappy

| Bluu08 explică (pentru Kosmin19):

Nu combin rap`ul cu dubstep-ul sau invers, si sincer imi place mai mult rap`u decat dubstep`ul, doar ca imi place doar dansurile pe dubstep, atata tot. Oricum am gasit si magazin.

| Kosmin19 a răspuns (pentru Bluu08):

Ok cum spui tu happy

| Mrrrrr a răspuns (pentru Kosmin19):

Dubstep cu rap? Vrei sa vezi ce bine suna? Uite aici: https://www.youtube.com/watch?v=azdmbc43a9E sau mai incearca niste Borgore, te-am pupat!

| Cristiiiiiiiiiiii a răspuns:

Iti place dubstepu si mie ii super:]