| RaducuCristian19 a întrebat:

Un parfum de la Zara si dulce dar si tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot ala il am miroase 15-20 min si atat si e original e si din Anglia sau cine stie poate noi nu il simtim da il simt altii chiar si asa e praf. ma dadusem odata cu un parfum de la bvulgari si persista si dupa ce facusem baie. Pe tricou se simtea cateva zile. barum alea de la zara sunt apa de ploaie da nici preturile nu-s asa piperate gasesti in mall cu 35 -50 -80 de lei
Zara are haine ok da nu parfumuri

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi luam si eu de la zara si nu erau persistente.
Tom ford sau bleu de chanel, savauge, bulgari hugo boss astea sunt cat de cat persistente. aveam 1 milion si nici ala nu prea era persistent si costa mult mai mult decat parfumurile de la zara. e bine sa iti alegi un parfum si in functie de cum ai personalitatea

| RaducuCristian19 explică (pentru anonim_4396):

Eu am Paco Rabbane one million de la emag...persistenta 0, nu stiu ce sa zic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaducuCristian19):

Si eu tot ala il am miroase 15-20 min si atat si e original e si din Anglia sau cine stie poate noi nu il simtim da il simt altii chiar si asa e praf. ma dadusem odata cu un parfum de la bvulgari si persista si dupa ce facusem baie. Pe tricou se simtea cateva zile. barum alea de la zara sunt apa de ploaie da nici preturile nu-s asa piperate gasesti in mall cu 35 -50 -80 de lei
Zara are haine ok da nu parfumuri