| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma barbieresc dar nu stiu cum laughing imi poate spune cineva ce trebuie sa fac pas cu pas? Adica am nevoie de gel de ras sau spuma de ras? care e diferenta? pot sa ma barbieresc fara sa folosesc altceva decat aparatul? si cu ce aparat trebuie sa ma barbieresc, adica lama sau big? Dau funda pentru cine imi explica toate astea big grin

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Cu lama de ras, vezi ce iti place tie in functie de banii care ii ai tu. Gelu de ras e mai bun pentru ca inmoaie pielea mai bine