| JustAsimpleUser a întrebat:

vreau sa mi aleg tinuta pentru revelion, si nu stiu cum sa le combin, de preferat as dori sa port niste blugi gri, din material mai special...nu stiu, sunt cumparati din Cotton si o camasa dar nu stiu ce culoare sa fie camasa si pantofii help pls

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depine unde se tine revelionul.
Daca stai acasa sau mergi la cineva in casa, poti sa te imbraci in orice feld e blugi sau chiar pijama.
daca mergi la restaurant, este indicat tinuta clasica, eleganta de costum, ori sacou si pantaloni eleganti cu dunga.
Pantalonii din coton sunt indicati pentru tinutele sport, cele de toata ziua, sau cele de perreceri pe plaja.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si ce fel de gri. Poate fi alba, albastru inchis, neagra, verde smarald, visinie.
Pantofii deja tin de culoarea camasii.

| AlinaInk a răspuns:

Eu aleg ceva deosebit. chiar daca stau acasa si am invitat cativa prieteni la o mica pertrecere... mi-am luat o rochita de pe https://www.shine-boutique.ro/imbracaminte/rochii-de-ocazie

| JustRoby a răspuns:

O camasa alba complet, sau una albastru inchis, nu e mare lucru si peste iti iei o geaca, acum depinde unde mergi, daca vrei sa petreci poate te gandesti la un costum, daca mergi la o bauta merge o camasa sau un tricou tot asa mai elegant un pic.