| KATA126 a întrebat:

Heiiii cu ce as putea sa port un sacou? camasa,blugi,cizme, pantofi, colanti?
cu ce s-ar potrivi?
si ce culoare sa fie sacoul? help me

4 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Dacă aş fi în locul tău, aş lua un sacou negru sau gri, sau o culoare care o pot asorta la mai multe lucruri.
Sacoul poate fi purtat şi cu cămaşă, şi cu blugi şi o rochie drăguţă, şi cu multe alte lucruri, atâta timp cât le combini pe toate bine.
O zi bună!

| Dogyyy a răspuns:

Buna!
Pentru ca vine vara, eu m-am gandit sa porti un sacou intr-o culoare deschisa(galben, roz etc.), un tricou intr-o culare inchisa(negru), pantaloni scurti de blug si niste pantofi cu toc inalt.
Pentru sezonul mai rece ai putea sa porti un sacou negru cu o bluza, niste blugi si cizme. Sper ca te-am ajutat.

| Giada a răspuns:

Toate variantele alese de tine sunt corecte, ca sa zic asa. happy
Il poti combina cu aproape orice.

Iar legat de culoare...depinde ce-ti place tie.
Important este ca piesele alese sa fie complementare.{de ex nu poti combina portocaliul cu mov. insa galbenul cu mov da] happy
Sper ca te-am ajutat. :*

| KATA126 explică:

De exemplu pot sa imi iau niste pantaloni verzi cu un tricou portocaliu si cu cizme, iar sacoul negru? cher nu stiu... de aceea va intreb