| Alecs11122 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o masca de par cu usturoi dar eu am parul cret daca o sa-mi aplic masca poate sa-mi afecteze parul adica sa numai fie asa cret?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu e pentru a respecta oamenii din jur distantarea fizica sau sunt pregatiri din timp pentru Sf Andrei? laughing

Daca o aplici pe scalp risti sa iti iriti scalpul, iar pe lungime o sa miroasa mortal. O sa te chinui si sa iti scoti usturoiul din par asa ca mai bine l-ai manca daca vrei sa te bucuri de beneficiile lui.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Va fi la fel, dar strigoaicele și bampiri se vor feri de tine.

| zurick a răspuns:

De ce nu cumperi o mască de păr bazată pe usturoi? Ai ieși mai bine