| KriSt3n a întrebat:

Hei!batting eyelashes Am o intrebare...pentru par cret e bine sa folosesc balsam, sau trebuie sa renunt la el? Am parul destul de lung, des si cret.big grin Ma spal cu garnier [si sampon si balsam, imi aplic si o masca naturala facuta in casa inainte de a ma spala pe cap.] big grin Ajutati.ma...vreau sa stiu daca balsamul e bun sau nu.big grin

Răspuns Câştigător
| Gabitza_8201 a răspuns:

Renuntza la balsam...foloseste doar sampon si masca de par.e cel mai bine.winking.nu vorbesc aiurea, lucrez in domeniu acesta:*.o sa fii multumita si este si mai usor de descurcat

3 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Buna! si eu am par cret. foarte cret si des. Inainte sa ma spal pe cap imi ung parul cu ulei de masline, iar dupa spalare, inevitabil aplic un balsam! E mult mai ordonat si mai moale daca folosesc balsam. Fara balsam, imi ramane cam aspru. Deci, in concluzie, eu folosesc balsamul cu desavarsire.E bun, foloseste`l cu incredere!

| SweetySweet a răspuns:

Pff.si eu am par cret. mie una nu imi place angry
Eu ma dau de 2 ori cu sampon apoi cu balsam. daca nu ma dau cu balsam imi sta parul ca naiba. eu ma spal cu head shoulders.bafta

| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Buna!happy Si eu am parul cret si foarte des:d Eu zic sa renunti la balsam.Si eu foloseam inainte dar am observat ca imi reduce din volum si se ingrasa mai repede!happy Depinde. daca parul ti se incurca repede foloseste balsam in continuare, daca nu eu zic sa renunti la el pentru ca iti incarca parul!