| Eck0 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de pe ce site pot comanda adidasi Adidas originali din strainatate?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! ai incercat pe ebay sau amazon? Astea sunt siteuri din america care au haine aparate etc, dar fii atent că nu toate livrează in România, trebuie sa vezi si taxele care se cer, eu cred că m ai ieftin iesi daca cumperi de aici adidasi, ce nu sunt magazine in Bucuresti sau in țară cu adidasi de firmă? Caută reprezentanța Adidas in România, si vezi unde au magazine cu produse 100% originale, nu merită sa cheltuiesti o groază de bani pe adidasi adusi din străinătate, pe lîngă prețul lor, te costă si transportul, merită?

| Eck0 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pe aceste site-uri nu pot avea incredere ca sunt orginale ...sunt gen Okazii insa la alt nivel...
Treaba este ca daca sunt modele frumoase merita! Adica in Romana nu gasesti modele prea frumoase de la Adidas si ma refer la cei inalti!

| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Puteti cumpara produse originale Adidas din Romania.

O zi buna!
www.shop-sport.ro

| Eck0 explică:

Caut adidasi inalti! Gen snikersi...