| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb ce coafura pot sa am la scoala? Adica una mai speciala dar totusi de scoala! Eu am parul lung! Si spuneti-mi si cum se face! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Trandafir_Yonutz_1994 a răspuns:

Salut! pai daca il ai lung,ai putea sa il cretesti, ai putea folosii ulei de par, pentru a-l face remarcat...printre colegi...at va sclipii, si stiu ca se poarta cret, am vazut asa prin telenovele

| ally25 a răspuns:

Pai ai putea sa faci foarte multe:daca vrei ceva mai deosebit poti face spic, impletite duble si multe altele. daca alegi sa iti faci impletite, poti pune suvite din alea de orice culoare, pe fiecare impletita.o sa arati spectaculos printre colegii tai.