| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor! Cum imi pot aranja parul ca al lui : http://postimg.org/image/3pply382f/d499f4cd/.

Ce produse de par ar trebui sa folosesc ca sa imi pot aranja parul asa? Ofer FUNDA celui care ma ajuta!

1 răspuns:
| Nicusor14235 a răspuns:

Phoaa...pai e destul de simplu, deci dupa ce iti faci baie, te duci in fata oglinzi, ai nevoie de 3 lucruri laughing, spuma de par, ceara de par si un feon, deci prima oara iti pui spuma pe parul ud, apoi il indrepti tu in directia in care vrei si incepi sa il usuci in timp ce il stii in directia aia ..intelegi tu, dupa dupa ce e uscat, dai cu putina ceara, si cam asta e.