| xbastanu a întrebat:

Din ce cauza imi da aceasta eroare : http://postimg.org/image/vvklytrif/6e9faf38/ Imi eroarea cand incerc sa instalez driver-ul pentru placa video. va rog ajutati-ma! Ofer funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai scrie in mesaj de ce, sau nu se vede?
Daca instalati drivere dupa ureche...

| nene14 a răspuns:

Pai din ce vad tu nu ai ales driverul potrivit pentru placa ta video sau nu ai ales pentru sistemul de operare potrivit. Spune-mi ce sistem de operare ai si ca placa video si am sa iti trimit un link de download