| TechnoCocktail a întrebat:

Un prieten vrea sa-si ia o pereche de Converse All Starr de pe Okazii.ro, costa 110 lei. Poate avea incredere in Okazii? I-a vazut la sectiunea " Produse noi ".

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, TechnoCocktail! In Okazii.ro sigur poti avea incredere. Dar produsele comercializate pe site nu sunt ale noastre. Cu toate acestea, am creat o multime de facilitati pentru a creste siguranta tranzactiilor (http://www.okazii.ro/arhiva-pagini/garantia-de-livrare-pentru-cumparatori)
In cazul de fata, pentru a se asigura ca tenisii sunt originali ii recomandam sa foloseasca filtrul "Produs original verificat", atunci cand face cautarea pe Okazii.ro. Pentru detalii suplimentare ne poate suna la 0374652944 sau ne poate scrie la suport@okazii.ro. O zi placuta!

7 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Presupun ca da...O prietena de a mea si-a luat o placa de intins parul de acolo si s-a declarat multumita de ea.

| qtheodora a răspuns:

Da, par originale și sunt de calitate happy succes

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Eu mi-am luat niste nikeuri de acolo, sunt noi, dar mi s-au rupt in 2 saptamani, adica a pleznit materialul. In concluzie nu prea e de incredere decat daca cumperi de la magazine inscrise pe okazii, nu de la bisnitari d-astia :3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii gasesti in piata cu 40 de ron, si da, poate avea incredere, doar daca produsul este vandut de o firma, nu de un utilizator personal

| mariap2011 a răspuns:

Da. sa verifice daca au garantie de livrare si totul o sa fie bine. (daca nu are garantie de livrare, ii poate scrie vanzatorului sa bifeze rubrica)

| Iuuuui a răspuns:

Da poate avea incredere. Eu mi-am cumparat o sapca fullcap si a ajuns in 6 zile

| beauty07 a răspuns:

Sunt ok, si eu cumpar de acolo.