| SuperNova_6652 a întrebat:

happy Urmează sa am un banchet unde voi purta un costum cu un sacou cu doi nasturi. Cum este recomandat sa ii port la intrare, într-un nasture sau încheiat cu ambii?

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Esti baiat, doar primul nasture il inchei, asa este corect si frumos. Gresit, fetele pot incheia toti nasturii, baietii nu, desi nici fetelor nu le sta bine cu ambii, prefer doar unul.Dar e litera de lege, baietii primul' nasture la sacou incheiat. Poti gasi detalii si pe internet, vei vedea happy.

1 răspuns:
| machupi8t a răspuns:

Daca esti baiat ambii, daca esti fata unul b-)