| Tzakalie a întrebat:

Salut, vine acuși 8 martie și vreau sa ii cumpăr mamei mele un parfum. Ea are un parfum vechi de prin 2008 ce se numește Diamond Mask Oriflame. Știți unde as putea să-l gasesc? Sau măcar ceva asemănător?

Răspuns Câştigător
| mODIN a răspuns:

Oriflame nu vand decat prin "colaboratori", nu se gasesc in magazine produsele lor. Dar da un search pe Facebook sau Linkedin si sigur vei gasi in cartierul tau cel putin 100 de "manageri" sau "consultanti" de la ei, carora le poti cere oferta.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este sa te orientezi la altceva decat un parfum. Din 2008 sunt ani destui.

| Simpatic a răspuns:

Cum a spus mODIN, la oriflame ca si la avon poti comanda prin parteneri
Desi eu zic, mai ales daca o suma frumusica de bani in acest sens, sa mergi si in magazinele de profil sa cauti ceva mai scump, de preferat de brandwinking

| dullcat a răspuns:

Parfumul poti sa-l iei de la reprezentanti Oriflame din orasul tau.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă are un parfum din 2008, rezultă că nu-l prea folosește... Dacă nu-l prea folosește, înseamnă că nu-i place. Și atunci de ce să i-l cumperi tot pe ăla?

| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu se mai gaseste.
Daca chiar vrei sa-i iei un parfum, mai bine de la Oriflame decat de la Avon(put de-a dreptul si nu persista).
Pentru alte dati ia de pe parfimo.ro.Ieftin si bun care cred ca i s-ar potrivi mamei tale e Elizabeth Arden-5th Avenue.