| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Ce as putea sa-i cumpar mamei mele de 8 Martie?

Răspuns Câştigător
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Poti sa-i cumperi o orhidee.Este o floare foarte frumoasa.Aici sunt cateva lucruri:
carti
parfum
cosmetice (creme si lotiuni, ruj, trusa de farduri)
bijuterii (lantisor, inel, bratara, brosa, cercei)
esarfa sau fular
manusi din piele
telefon mobil
aparat foto digital
rama foto
fotografie cu tine, cand erai copil, inramata
album foto (din plastic sau, pentru un plus de eleganta, stil cutie din lemn)
obiecte de arta (cum ar fi un tablou sau o statueta)
antichitati
geanta sau poseta
ceas de mana
portofel
obiect personalizat (cana sau pernuta decorativa)
ghiveci cu flori
buchet de flori
vaza
set cesti sau pahare cu model specific sarbatorilor de iarna
set farfurii cu model specific sarbatorilor de iarna
obiecte decorative (pled, set aromoterapie, pernute decorative)
oglinda
port carti de vizita
glob zapada
masa la restaurant pentru parintii tai
bilete la un concert de Craciun
magneti pentru frigider cu mesaje sau modele specifice sarbatorilor de iarna
caseta pentru bijuterii
bol decorativ
lampa sau veioza pentru citit
suport lumanare si lumanari parfumate
set aromoterapie
set accesorii pentru scris (pixuri, stilou)

9 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

O diploma pentru cea mai buna mama happy

| Static a răspuns:

Pai in primul rand toata lumea se gandeste sa le cumpere mamicilor bibelouri, chesti simbolice, insa nu! Gandeste-te ce ar face mama ta cu asa ceva?! Iti spun eu, nimic. Indicat ar fi sa ii iei ceva ce ar intresa-o sau ceva ce poate folosi cum ar fi un pachet de cafea, un pachet de tigari, sau parfum ori un set de pieptane sau apa de toaleta sti? Sau chiar un buchet cu flori si o cutie cu bomboane love struck. fundita?

| pinkystyleツ a răspuns:

Pai cred ca mamica ta inca este tinericahee hee.I poti cumpara o bluza frumoasa sau o rochie. Daca nu i poti cumpara flori un tablou ceva care stii tu ca ii place ei.Bafta! Sper ca te-am ajutat, funda?

| cuteandfunny a răspuns:

Ceva personalizat.un set de bijuterii...

| SunnyFlame a răspuns:

Flori
Un tablou
O rama de poze
Un lantisor
Cercei
UN inel
o felicitare
o cioco milka in fm de inimioara
gestu conteaza
BfATA
FUNDA?

| Sweet111 a răspuns:

Salut!
Parerea mea este ca ai putea sa-i faci ceva.nu neaparat sa-i cumperi. cred ca ar aprecia mai mult. totusi, cred ca un parfum sau un set de baie [ gel de dus, sapun.] ar fi frumos. pe langa asta un buchet de flori.ce flori stii tu ca ii plac cel mai mult. in caz ca nu ai destui bani pentru un parfum, as sugera o bratara sau o pereche de cercei care ii plac mamei tale.sau ai putea sai faci un cadou ceva o felicitare facuta de tine! crede-ma ii va placea! cel mai special cadou facut de tine pentru mama ta este un cadou facut de mina! mai e timp pana pe 8 martie.te vei hotari tu! kiss.pa pa wave succes!winking

| DeniiixD a răspuns:

Ceva simbolic ...nu flori sau ciocolata, pentru ca ciocolata o mananca si florile le arunca laughing. I`ai un parfum.

| ThrustMe a răspuns:

O floare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa daca ai avea bani,ai putea sa ii iei un lantisor,bratarica su cerceithinking,o felicitare,un buchet de flori,ciocolata, eu ma gandeam la o cana cu,, cea mai buna mama" sau chestii din asteathinking orice i-ai da e bine primitwinking