| djacido a întrebat:

Vreau sa ii fac un cadou finului meu si m-am gandit sa ii iau un hanorac.Am cumparat un model dar nu stiu daca i-ar placea. Vreau si eu niste pareri.(nu este cam de fete?). Aveti aici o poza: http://img545.imageshack.us/i/photo0454n.jpg/. Il pot returna.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| αℓιѕѕα a răspuns:

Bunalove struck e foarte frumoslove struck depinde si de gusturile lui,si de varsta,dar sa stii, am mai vazut multi baieti care poarta hanorac u model de fata pe el, pentru ca pare mai"misto".e chiar interesant si frumoslove struck mie imi place"x.chiar daca sunt fta, am un frate, si poarta si el ceva de genulaughing

3 răspunsuri:
| Heidii a răspuns:

Mie imi place hanoracul dar totusi puteai sa iei ceva mai baietesc. Nu stiu, poate o sa-i placa. Depinde de felul lui. Eu zic sa i-l dai. Bafta!:*, Te pup:*

| buburuza_4437 a răspuns:

E frumos.acum depinde de varsta si de gusturile lui

| kissmealiss a răspuns:

Sincer ii fain dar alte culori nu ai gasit? sau alt model? cu fata care ii pe hanorak zici ca ii de fete.mai bine dul inapoi si ia altu. parerea mea.succes