| UnicornFlavored a întrebat:

vreau sa imi fac inca o gaura intr-o ureche(pe langa cele pe care le am deja, adica doua, simple) si as vrea sa imi spuneti unde se pot face in IASI si cam cat ar costa. merci mult.:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la magazinele cu bijuterii din aur/argint au si aparate pentru facut.
Sau daca ai cercei medicinali poti sa-ti faci singura gaura cu ei. Trebuie doar sa apesi de doua ori tare, prima data o sa fie inauntru urechii si a doua oara trebuie sa fixezi bine si sa impingi tare. Mi se pare mai putin dureros decat cu aparatul.happy