| dodorina a întrebat:

Cat m-ar costa o gaura in ureche? si unde sunt saloane mai ieftine pentru ca vreau mai multebig grin?(merci)

4 răspunsuri:
| Andreea9311 a răspuns:

Pai normal te ajung in jur de 15- 20 lei gaura(cu tot cu cercel medicinal). Saloane nu stiu ce sa iti recomand fiind din orase diferite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca gauri in urechie se face si la medicul de familie nu sunt sigur corectati ma daca gresesc

| pysyk17rasfatat a răspuns:

Da fa-ti singura cu un cercel ascutit eu asa imi fac am 6 eu, le dezinfectezi bine ustensilele si nici nu trebuie sa mai dai bani alti fac cu o seringa noua sau si in alte modalitati dar eu nu eu fac direct cu cercelul succes::*:*

| dodorina explică:

Sunt din bucuresti.mi-am facut in idm.chiar dupa ce am postat intrebarea m-am dus.:)).mi-am facut 6 intr-o ureche dintr'un foc.oare cat dureaza pana se vindeca?ce sa fac sa nu se infecteze?cei de la salon mi-au spus sa dau cu un unguent p baza de antibiotic;)).mercii:*aa va astept p blogu meu http://pencudorina.wordpress.com .pupici