| NoName8 a întrebat:

vreau sa imi fac la comanda o rochie pentru banchet doar ca nu ma pot decide:d nu vreau sa fie ceva lung, vreau ceva dragut si sexibig grin ma puteti ajutabig grin?

Răspuns Câştigător
| ainna4 a răspuns:

Cauta o rochita cu spatele gol putina dantela si stramnata de culoare neagra sau rosie asta pentru a fi sexi

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoName8 explică:

Am spus ca vreau sa imi fac la comanda adica sa imi fac la croitor pentru ca am o problema cu sanii la rochiile deja croitebig grin

| zw33ty a răspuns:

Cel mai bun sfat nu iti comanda de pe net rochitewinking cel mai bine cauta prin magazine sa le si probezi sa vezi cum iti vinwinking

| Gabi_Băă_1998 a răspuns:

Nu lua dpp net cas proasta calitate si-a luat sora mea. Acuma 2 zile am fost in Maritimo si avea la 100 lei un costum superb pentru femei in magazinul acela din maritimo new york sau cum se numeste ok. Multa Bafta. FUNAwinking plss