| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu niste croitorese in Timisoara si siteurile unde le pot gasi sau adresele lor de mail. Vreau o rochie la comanda pentru banchet.
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

As vrea sa te ajut cu un sfat.
Nu iti fa rochia la comanda, ai sansa sa nu iasa ceea ce ti-ai dorit.
Sunt atatea magazine si oferte variate, ai timp sa mergi si sa probezi multe rochii pana vei gasi una pe gustul tau.
Alegerea iti apartine!

| Dedusca a răspuns:

M-am gandit sa caut si prin magazine, insa problema este ca am gasit o poza cu o rochita de care m-am indragostit si niciunde nu am gasit una asemanatoare. Asa ca chiar am nevoie de o croitoareasa buna. Insa sa nu fie prea scump, am intrebat undeva si mi-a spus ca pretul fara material este de 400RON, si mi s-a parut cam exagerat fiindca rochita nu are nici macar trena sau maneci.