| anonim_4396 a întrebat:

Saluthappy Vreau sa imi fac niste bijuterii singura, am gasit un site cu margele si tot felul de instrumente si baze pentru cercei, bratari sau inele, insa nu stiu cum sa le folosesc. Ma puteti ajuta cu niste linkuri? Doresc ceva care sa explice cum pot sa imi confectionez singura bijuteriile. Multumesc!

2 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Trebuie sa ai imaginatie, da-mi un mesaj privat daca vrei si spune-mi ce materiale ai poate pot sa te ajut cu idei

| danaxlove a răspuns:

Buna, poti cumpara margele si accesorii pentru confectionarea bijuteriilor de pe site-ul www.zanamargeluta.ro
Chiar poti suna la ei si iti dau indicatii utile despre confectionarea lor.