| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa confectionez margele si nu stiu de unde sa iau. Ma puteti Ajuta?

5 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Din magazinele cu jocuri de copii.Acolo gasesti bilute, stelute...tot ce vrei

| JustMeFlory a răspuns:

Am vazut in Carrefour un set cu tot felul de bilute, margelute cu sclipici, toate culorile si ata pentru confectinoarea bratarilor etc

| citron a răspuns:

Daca esti din bucuresti gasesti in centrul vechi, lipscani sau in magazinul "Steluta", este undeva intre piata unirii si universitate, mai aproape de universitate, langa statia de tramvai ( in zona respectiva este doar o statie)

| ramonica1979 a răspuns:

Http://www.breslo.ro/Shop/ramonaignat

Poti incerca, am mai multe feluri de margele si curand mai primesc. Multumesc.

| trifflora a răspuns:

Buna, este un site pasiune de margele. Acolo gasesti si accesoriile necesare si uneltele pentru confectionat. Bafta1