| AlexandruAdy a întrebat:

Salut, vreau sa îmi recomandați niste parfumuri bărbătești, dulci, calde, ceva frumos
Fundă!

13 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Antonio Banderas Golden Secret

| Gligore2000 a răspuns:

Pe caldurile astea mirosul de transpiratie doar cu sapun se linisteste.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Eu mă parfumez cu apă de colonie (îmi place mirosul de lavandă). Dacă vrei, poți încerca.

| RobertMoon a răspuns:

Versace Dylan Blue (preț mediu)
Yves Saint Laurent Y men (preț mediu spre scump)
Nautica Voyage (ieftin și bun)

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Eros Versace flame.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RobertMoon):

159 RON NV zici tu ca ar fi ieftin?

| RobertMoon a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

E maxim 100 lei.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RobertMoon):

Eu prin ieftin si bun inteleg maxim 50 de lei. happy STR8 de exemplu mi se pare decentel, desi nu ma omor dupa el. OldSpice era ceva-ceva, daca nu se bagau sa il ia pe pokemonul ala de Selly drept imagine, ca s-au facut de tot rahaa2l.winking

| RobertMoon a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La 50 lei nu prea gasesti cine stie ce, mai mult apa de toaleta care nu persista mult, iar proiectia (mirosul degajat) este pentru scurt timp. Da, Old Spice mirosea bine, dar asocierea cu Selly este de tot rah$%@$. Str8 folosea tata (cel clasic), eu zic ca ar merita incercat STR8 Freak (daca miroase precum sprayul este super). La 50 lei mai este un parfum arabesc bun: Lataffa Opulent Oud. (degaja miros timp de 3-4 ore, iar pe piele tine 6-7).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru RobertMoon):

Lataffa Opulent Oud arata fix pe gustul meu. Nu stiu cum miroase, dar intr-o zi cu soare cred ca o sa mi-l fac cadou.winking

| RobertMoon a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

L-am cumparat acum 1 luna. Miroase bine, nu miroase ca parfumurile barbatesti obisnuite are asa ceva mai spicy cu tenta de tamaie si tutun, dar persista bine si nu trebuie sa-ti dai mai mult de 2-3 pufuri.

| AlexandruAdy explică (pentru Gligore2000):

Ține pentru tine miștoul,nu îs curios de bătaia ta de joc,eu mă spăl,daca tu o spui din experiența, problema ta, fii sănătos
In topicul asta am cerut o părere serioasă despre un parfum, nu spray deodorant!
Mersi de înțelegere, poate ai să citești mai bine data viitoare

| Gligore2000 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Freaca bine su sapun si lasa in pace parfumul si deodorantul.De ce sa sufere si altii din cauza ta?